SLUŽBY

SLUŽBY

Hlavné činnosti spoločnosti

nature, road, tree-3348420.jpg

Medzinárodná nákladná cestná doprava

Od roku 2010 sa naša spoločnosť intenzívnejšie zamerala na vnútroštátnu a medzinárodnú nákladnú cestnú dopravu, ktorú v roku 2019 rozšírila o zasielateľstvo. Portfóliom sú krajiny EÚ a od 1.2.2020 aj Veľká Británia. V danom segmente ponúkame prepravy s mraziarenskými návesmi Schmitz pre MKD a pre vnútroštátnu nákladnú cestnú dopravu využívame sklopné návesy pre sypké materiály od výrobcu návesov Schmitz.

V60 CC

Prenájom hnuteľných vecí

V ponuke na „špecifický prenájom“ (nie autopožičovňa) nájdete moderné nákladné vozidlá značky Volvo FH, Renault D a T, všetky spĺňajúce emisnú normu Euro 6. Všetky nami ponúkané vozidlá sú z hľadiska bezpečnosti vybavené GPS monitorovacím zariadením.

Pri osobných motorových vozidlách je v ponuke Citroen C3. Balík nami ponúkaných služieb bol rozšírený o ponuku nákladných dodávkových motorových vozidiel Renault Master v skriňovej verzií L3H2.

person using both laptop and smartphone

Reklamná činnosť

Ponúkame komplexné riešenie formou biznis 2 biznis konzultácie, zameranou na vaše potreby a propagácia vášho produktu voči ostatným spoločnostiam na trhu.

rawpixel-557123-unsplash.jpg

Obchodná činnosť

Dlhodobé kontakty a lojalita k obchodným partnerom je hlavným pilierom našich obchodných aktivít. Pracovať po boku spoločností, ktoré sú na domácom a zahraničnom trhu veľmi dobre etablované, je najlepšou vizitkou našej práce a pracovných procesov doposiaľ.

rawpixel-799380-unsplash.jpg

Organizovanie kurzov a školení

Organizujeme školenia a rekvalifikácie podľa dopytu. Školenia pracovníkov pri nástupe do zamestnania, periodické školenia a preškolenia, jazykové kurzy, poradenstvo, školenia na konkrétne zameranie (napr. na spotrebu paliva, obsluhu vozidiel, IT činnosti atď.), vyhodnocovanie a analýza pracovno – technických výstupov, dát, informácií a pod.

silhouette of people playing basketball during sunset

Organizovanie športových podujatí

Súčasťou firemného portfólia je aj Organizovanie športových podujatí, čí už pre vaše firemné dni alebo len tím buildingové podujatia.

Spoľahlivý partner pre váš biznis

Našim zákazníkom ponúkame absolútnu ústretovosť a flexibilitu smerom k riešeniu ich individuálnych požiadaviek.

Jana P. – konateľka

Flexibilita

Flexibilný v každom aspekte je naša výsada

Skúsenosti

Dlhoročne skúsenosti na trhu zaručujú úspech

Individuálny prístup

Vaše požiadavky sa stávajú našou prioritou

Reliabilita

Zákazníci oceňujú našu ústretovosť, spoľahlivosť a kvalitu služieb

© 2024 | EMAS SK s.r.o